O nás

Začnite svoju cestu vapingu s popredným slovenským špecialistom na e-cigarety HybridCigi Vape Shop

O nás

Ked‘ sme pred 8 rokmi otvárali, , zac’ínali sme malou predajňou , ktorá má dnes rozlohu takmer 100m2.

Hybridcigi pôsobí na Slovensku od roku 2014, prevádzkuje internetový obchod a takmer 100 m2 predajňu v Štúrove na hlavnom námestí, kde sa začal sen fanúšikov elektronických cigariet a vapingov. forma – šírenie povedomia o e-cigaretách medzi laickou verejnosťou, a teda alternatíva k pálenému tabaku pre užívateľov klasických cigariet.

Rýchlosť, kvalita a spokojnosť

Naše priority zostávajú už od začiatku rovnaké a ani po rokoch sa nezmenili. Záleží nám na tom, aby ste boli maximálne spokojní s celým procesom nákupu, či už navštívite predajňu alebo si budete vyberať v e-shope. Ponúkame len osvedčené a originálne značky a kvalitné produkty, ktoré naviac sami používame a dobre poznáme.

Poradenstvo

Výber elektronickej cigarety nemusí byť jednoduchý a pred začiatočníkom môže byť zložité zorientovať sa v širokej ponuke modelov a typov e-cigariet. Už od začiatku nášho pôsobenia sme si dali za cieľ tento proces čo najviac zjednodušiť, tak, aby ste vždy dostali tú najlepšiu e-cigaretu, ktorá vám bude dokonale vyhovovať a s ktorou budete maximálne spokojní. To platí nielen v našich sieti kamenných predajní, ale aj v e-shope, kde nájdete prehľadne rozdelené kategórie a praktického sprievodcu výberom e-cigarety. Ak by ste si ani tak nevedeli rady, sme tu pre vás na chate aj na telefóne v rámci zákazníckej podpory a tak všetkým vám pomôžeme.

V prípade problému zašleme tovar dodávateľovi na kontrolu, vďaka čomu môžeme zaručiť kvalitné a profesionálne vybavenie všetkých prípadných reklamácií a vyriešenie všetkých problémov.

Hybridcigi nie je len obchod s e-cigaretami, ale váš partner, ktorý vám vždy poradí a pomôže. Prinášame najnovšie produkty, neustále rozširujeme náš sortiment, ktoré výrazne zjednodušujú a spríjemňujú používanie elektronických cigariet.

Sme tu pre vás, hľadajte s dôverou!

Značky